ΓΤΤ


Τετάρτη, 23 Απριλίου 2014

Παρουσία πλήθους κόσμου έγινε χθες η ανακοίνωση του ψηφοδελτίου του Αχιλλέα Μπέου στο Βόλο



Παρουσία πλήθους κόσμου έγινε χθες η ανακοίνωση των ονομάτων του ψηφοδελτίου του υποψηφίου Δημάρχου Βόλου κ. Αχιλλέα Μπέου στο Ξενοδοχείο Ξενία.
Ακολουθεί η λίστα των ονομάτων και φωτορεπορτάζ.







 






ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΒΟΛΟΣ 2014
Αχιλλέας Μπέος του Νικολάου
(υποψήφιος Δήμαρχος)
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΡΙΑΣ 
Θεοδοσοπούλου Μαρία-Ελένη του Κωνσταντίνου (ΑΓΡΙΑΣ)
Μαλαματίνης  Απόστολος του Κωνσταντίνου (ΑΓΡΙΑΣ)
Μώρος Χρήστος του Νικολάου (ΑΓΡΙΑΣ)
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΣΩΝΙΑΣ 
Καντόλα Βιολέτα του Δημητρίου
Τσιαμήτας Βασίλειος του Χρήστου (ΑΙΣΩΝΙΑΣ)
Τσουκάλης Ευάγγελος του Λάμπρου   (ΑΙΣΩΝΙΑΣ)
3) ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ
Βαφεάδου- Παππά Ιωάννα του Γεωργίου – Κυριάκου (ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ)
Γανωτής Κωνσταντίνος του Αποστόλου (ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ)
Κυριαζής Αλέξανδρος του Νικολάου  (ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ)                                                                                                                                                   
4) ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΛΟΥ
Αναστασιάδη Αικατερίνη του Βύρωνα (ΒΟΛΟΥ)
Βάτσιος Στέφανος του Ελευθερίου(ΒΟΛΟΥ)
Βλιώρας Γεώργιος του Σπυρίδωνος(ΒΟΛΟΥ)
Γαλάτης Απόστολος του Δημητρίου(ΒΟΛΟΥ)
Γκόγκας Απόστολος του Γρηγορίου
Γκουνή Βασιλική του Ιωάννη (ΒΟΛΟΥ)
Δημόπουλος Κωνσταντίνος του Αγγελή(ΒΟΛΟΥ)
Έξαρχου - Δημητρέλου Γεωργία (Μάνια) του Χρήστου(ΒΟΛΟΥ)
Ελευθερίου Μαρία (Μαρίτα) του Νικολάου(ΒΟΛΟΥ)
Ζαρκάδας- Βεργής Απόστολος του Γεωργίου 
Ζέκας Πέτρος του Κωνσταντίνου (ΒΟΛΟΥ)
Ζέρβας Ανδρέας του Κωνσταντίνου(ΒΟΛΟΥ)
Θεοδωροπούλου Αποστολία του Νικολάου (ΒΟΛΟΥ)
Θεοδώρου Αθανάσιος του Κωνσταντίνου
Καλογήρου Φρειδερίκη ( Μίνα) του Ιωάννη
Κανελλόπουλος Αναστάσιος του Σωτηρίου
Καντόλας Δημήτριος του Ιωάννη
Καπουρνιώτης Αναστάσιος του Γεωργίου (ΒΟΛΟΥ)
Καραγιάννης Κωνσταντίνος του Δημητρίου(ΒΟΛΟΥ)
Κοκκωνίδης Παναγιώτης του Λάσκαρη(ΒΟΛΟΥ)
Κότογλου Δέσποινα του Γεωργίου (ΒΟΛΟΥ)
Κουρεμένος Χρήστος του Αποστόλου(ΒΟΛΟΥ)
Λαϊνας Ιωάννης του Δημητρίου(ΒΟΛΟΥ)
Λιάντζουρας Νικόλαος του Κωνσταντίνου
Λιβογιάννης Δημήτριος του Ιωάννη
Λιθαδιώτη Αικατερίνη του Νικολάου(ΒΟΛΟΥ)
Λούτσος Παναγιώτης του Κωνσταντίνου
Μάνος Δημήτριος του Γεωργίου
Μαρασίδης Ηρακλής του Χρήστου
Μαργαρίτης Στυλιανός του Δημητρίου
Μαρέδης Ιωάννης του Κωνσταντίνου
Μουλάς Γεώργιος του Αντώνιου
Μπανάκα Μαρία του Βασιλείου
Μπατζιάκας Αναστάσιος του Βασιλείου
Νάππας Ιωάννης του Πολύκαρπου
Παϊτέρης Αντώνιος του Ευαγγέλου
Παπαδόπουλος Αλέξανδρος του Κρίτωνα-Χαραλάμπου
Παπαευσταθίου Στέργιος του Ευσταθίου
Παπαϊωάννου Απόστολος του Αντωνίου
Πάππος Αθανάσιος του Νικολάου
Πέγιος Δημήτριος του      Γρηγορίου
Πλακόπουλος Νικόλαος του Λεωνίδα
Πράττος Γεώργιος του Αδάμ
Σιμώνης Απόστολος του Δημητρίου
Σιώρος Γεώργιος του Αποστόλου
Σκοπελίτη Σοφία (Φαίη) του Ευκλείδη
Σταμοπούλου Παρασκευή του Ευαγγέλου
Σταυρίδης Αθανάσιος του Δημητρίου
Τακόπουλος Μιχαήλ   του Μιλτιάδη
Τόρης Δημήτριος του Ευαγγέλου
Τσακανίκας Απόστολος του Ανδρέα
Τσεκούρα Ζωή του Νικολάου
Τσιμούρτος Ανδρέας του Γεωργίου
Φυκάρας Ευάγγελος του Γεωργίου
Χαριτάκη Δανάη- Ελένη του Νικολάου
Χαυδατούρης Νικόλαος του Δημητρίου

 


5) ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΩΛΚΟΥ
Ασδεράκη Ιωάννα του Γεωργίου (ΙΩΛΚΟΥ)
Καλυβιώτης Αχιλλεύς του Αλεξάνδρου
Μακρής Θωμάς του Κωνσταντίνου 
6) ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑΣ
Κάλλης Στέφανος του Σταύρου
Μπαϊράμης Αλέξανδρος του Ηλία
Ρεπανά Δήμητρα (Ντέμη) του Νικολάου

7) ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αγγελόπουλος Σπυρίδων του Ελευθερίου
Καραγατσλής Προκόπιος του Παναγιώτη
Τσιαμούρα Μαρία του Ιωάννη
8) ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Ανδρικάκης Σταμάτης του Νικολάου
Ζιώγας Γρηγόριος του Σπυρίδωνος
Ζούπης Χρήστος του Παντελεήμωνος
Καπουρνιώτης Μιχαήλ του Ζήση
Κουσμαλής Βασίλειος του Δημητρίου
Κούτη Ειρήνη του Σπυρίδωνα
Λέμα Ιωάννα του Δημοσθένη
Μακούχας Ευάγγελος του Ιωάννη
Μαργαρός Αθανάσιος του Μιλτιάδη 
Ματθαιόπουλος Κυριάκος του Απόστολου
Μιρακίδης Αλβέρτος του Γεωργίου
Μορφογιάννη Αναστασία του Κωνσταντίνου
Μπάφας Παναγιώτης του Αθανασίου
Πέτρου Σταμούλης του Σπυρίδωνος
Πολυχρόνου Ευαγγελία του Φιλήμωνα
Σκεμπές Παναγιώτης του Βασιλείου
Σκλιάς Γεώργιος του Ερμόλαου
Σουϊπας Γεώργιος του Δημητρίου
Σπανός Μιχαήλ του Εμμανουήλ
Στεφόπουλος Χρήστος του Μιλτιάδη
Τζουάνου Στεφανία του Παναγιώτη
Τόπας Γεώργιος του Θωμά
Τσουκαλάς Απόστολος του Κωνσταντίνου
Χάλαρη Σοφία του Μιχαήλ
9) ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
Ξένου Φιλίτσα του Ιωάννη
Σαββάκης Αριστείδης του Ευαγγέλου
Τσιγκλιφύσης Θωμάς του Κωνσταντίνου
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΙΑΣ
Καναβός Δημοσθένης του Θωμά
Κολτσίδα Μαρία-Αικατερίνη του Ματθαίου
Μαμπλέκος Παναγιώτης του Ταξιάρχη
Σαμαράς Δημήτριος του Χαραλάμπου
Στέλλος Δημήτριος του Κωνσταντίνου
Στιβαχτή Παναγιώτα του Γεωργίου
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΛΟΥ
Αντωνίου Κωνσταντίνος του Γεωργίου
Βασιλάκος Λάμπρος του Ευαγγέλου
Γεωργιάδη Βασιλική του Γεωργίου
Ζωμένου Ιωάννα του Γεωργίου
Μακρής Λάμπρος του Δημοσθένη
Μακροστέργιου Ευαγγελία του Ιωάννη
Παπαεμμανουηλίδης Παντελής του Παναγιώτη
Παπανικολάου Κωνσταντίνος του Γεωργίου
Σεφαλίδης Ιωάννης του Βασιλείου
Σταθόπουλος Δημήτριος του Ιωάννη
Στεφάνου Νικόλαος του Κοσμά
Στύλλας Σπυρίδων του Απόστολου
Τρύπα Ελένη του Νικολάου
Φύτρος Αλέξανδρος του Θεοδοσίου
Φωτίου Λευκοθέα του Εμμανουήλ
Χατζηστυλιανός Στυλιανός του Χαράλαμπου
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
Γαλογαύρου Φανή του Ιωάννη
Παζαράς Κωνσταντίνος του Δημητρίου
Παυλίδης Κωνσταντίνος του Χρήστου
Πλαστρά Σμαράγδα του Γεωργίου
Στρούγκης Ιωάννης του Χρήστου
Τσάγγαρη Αιμιλία του Κωνσταντίνου
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Αποστόλου Ηλίας του Φωτίου
Γκινίδης Κωνσταντίνος του Ανδρέα
Ερρινάκης Θωμάς του Κωνσταντίνου
Ζαχαρού Κρυσταλλία του Ηρακλή
Τζάερλης Κωνσταντίνος του Ιωάννη
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Αλεξίου Αθανασία του Στέργιου
Αλεξίου Στυλιανός του Δημητρίου
Θεοδώρου Παναγιώτα του Νικολάου
Καλαντζής Αργύριος του Δημητρίου
Μαχαιρά Σοφία του Νικόλαου
Μιχαλοπούλου Μηλίτσα του Στέφανου
Μπαντής Νικόλαος του Ξενοφώντα
Μπαρμπαγεωργόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου
Σιαπέρα Όλγα του Γεωργίου
Χατζηγεωργίου Ελένη του Τιμολέοντος

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΒΛΑΣΙΟΥ
Καρκαλά Γεωργία του Αποστόλου
Παπαχρήστου Ελένη του Αποστόλου
Σταματόπουλος Άγγελος-Κωνσταντίνος του Δημητρίου
Ψαθάκης Γεώργιος του Νικόλαου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΛΑΥΡΕΝΤΙΟΥ
Ζαρίφη Μαρία – Αποστολία του Δημητρίου
Ζαρίφης Ιωάννης του Αντωνίου
Λουλογεώργος Γεώργιος – Απόστολος του Νικόλαου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ
Βελέντζα – Πατσά Ευτυχία του Αθανασίου
Βουγάς Νικόλαος του Πέτρου
Κουτσορεβύθης Βασίλειος του Ευαγγέλου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΪΔΙΝΙΟΥ
Βαλκανιώτης Δημήτριος του Αποστόλου
Βαλκανιώτης Δημήτριος του Θεοδοσίου
Μελίσση- Δραπάνου Στυλιανή του Χρήστου
Τσιώτρας Κωνσταντίνος του Δημητρίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ
Γεωργαλής Χρήστος του Ιωάννη
Θεοδωρούδης Δημήτριος του Γεωργίου
Κάβουρα Ελένη του Δημητρίου
Μυρμίγκος Ιωάννης του Συμεών

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΚΑΣΙΑΣ
Κάλλης Ρήγας του Κωνσταντίνου
Κατσέλου Ευαγγελία του Ευαγγέλου
Περεντίδης Χρήστος του Ιωάννη
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΒΟΛΟΥ
Άγα Σωτηρία του Αποστόλου
Κωνσταντάς Αδαμάντιος του Αθανασίου
Φουντούλης Νικόλαος του Γεωργίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
Αραβανοπούλου Ευαγγελία του Δημητρίου
Κλειτσογιάννης Κωνσταντίνος του Νικόλαου
Παληοκαρύτης Κωνσταντίνος του Αποστόλου
Τραγάρης Δημήτριος του Γεωργίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΛΑΦΥΡΩΝ
Αναστασίου Ελισάβετ του Δημητρίου
Βούσβουρας Γεώργιος του Ιωάννη
Γεωργάκος Δημήτριος του Γεωργίου
Λειβαδιώτης Δημήτριος του Φιλίππου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΑΚΕΙΑΣ
Ζιαμπάς Κωνσταντίνος του Ιωάννη
Νικολόπουλος Ιωάννης του Θεοδώρου
Παύλου – Αρέθα Βαρβάρα του Γεωργίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
Αραμπατζής Γεώργιος του Ανδρέα
Παπαπαναγιώτου Χρήστος του Νικόλαου
Ρεμπελάκος Ηλίας του Βλασίου
Τζίμα Καλλιόπη του Γεωργίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩΧΩΡΙΟΥ
Αναστασιάδης Χρήστος του Νικολάου
Αναστασίου Αναστασία του Αντωνίου
Δέρβος Εμμανουήλ του Ιωάννη
Μούκας Δημήτριος του Νικολάου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑΣ
Αδάμ Ελένη του Αθανασίου
Μαντάς Πάρις- Δημήτριος του Κωνσταντίνου
Μυλωνάς Κωνσταντίνος του Ιωάννη
Χατζηγιάννης Ιωάννης του Κωνσταντίνου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΚΡΟΘΗΒΩΝ
Μπέρτσα Δήμητρα του Δημητρίου
Πορταρίτης Κωνσταντίνος του Νικολάου
Ρεντζούλα Ειρήνη Χρυσοβαλάντου του Κωνσταντίνου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
Ανηλιώτης Κωνσταντίνος του Νικολάου
Σκλείδης Δημήριος του Νικολάου
Σουφλάρη Αικατερίνη του Ευαγγέλου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΣΚΛΟΥ
Μάρκου Σοφία του Γεωργίου
Παλαντζάς Κωνσταντίνος του Μιχαήλ
Σίμου – Γκάγκα  Αικατερίνη του Αποστόλου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΓΙΑΤΩΝ
Κοντογιάννης Ιωάννης του Τριαντάφυλλου
Ματής Συμεών του Δημητρίου